BEN KİMİM?

  Yaşantım boyunca kimseye kul köle olmadım. Hak ve Batıl mücadelesinde daima hakkın ve halkın yanında olmaya çalıştım…. Bugüne kadar masonik partilere hiç oyum nasip olmadı, bugünden sonrada olmayacak !..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

Yaşantım boyunca kimseye kul köle olmadım. Hak ve Batıl mücadelesinde daima hakkın ve halkın yanında olmaya çalıştım….

Bugüne kadar masonik partilere hiç oyum nasip olmadı, bugünden sonrada olmayacak ! Kırmızı çizgimin daima Bayrak ve Devlet olduğunu beni tanıyanlar gayet iyi bilir…

Yaklaşık 12 yıldan beri tamamen kendi imkan ve  olanaklarımla önce rizevizyon, ve aktuel53 imtiyaz sahibi olarak Rize yerel basınına katkı yapmaya çalıştık. Sağlığımızdan fedakarlık ederek faydalı olmaya çalıştık…

Rize sevdalısı biri olarak, daima şehrimizin, her alanda kalkınması ve insanlarımızın yaşam şartlarının atması için, elimizden gelen çabayı göstermeye çalıştık..

Ancak başarısız ,yetersiz, çapsız metal yorgunu olan, bu güzel şehrimizin insanına hizmet etmek için
atanmış veya seçilmişler…

Olanların hizmet etmek yerine ,Şehri kendine hizmet ettirme numarası yapanları kınadığımdan dolayı,
daima hedef oldum…

Kurumların işlevsiz hale gelmesinin, yetersiz ve gayret göstermeyen, koltuk sevdalılarının
hala bulundukları yeri meşgul etmesinden haz almadığımı, daima eleştirdim…

Her şey ayan beyan ortada olduğu  halde, görmemezlikten gelinmesini içime sindiremediğimi, bu tavrımdan bu tutumundan, ilkelerimden  koşuşturmamdan rahatsızlık duyanların varlığını da biliyorum.

Taraf olmadık diye bizi kınayanlar, başkasının kalemini kullanmadığımız için bizden uzak duranlar,
İstenilen tipte gazetecilik yapmadığınızdan, Rahatsızlık duyulduğunu fark etmediğimizi sanmasınlar..

Her birinin bakışlarından, her birinin imali sözlerinden, her birinin arkamızdan çevirdiği dolaplardan
haberimiz vardır. Bilinmelidir ki, yol uzun olsa da menzil kutsaldır.

Gideceğiz uzun ince bir yoldan gece de olsa gündüzde olsa gideceğiz. .Mazeret bulmadan gideceğiz.. Dostlarımızın varlığından güç alarak bu yolda yürüyeceğiz..

Ve bundan dolayı özellikle üyesi olduğum Ak parti’li troller tarafından hedef gösterilip, marjinal gruplarla beni ilişkilendirenlere bir sözüm var; Bir çoğunuz daha anne karnındayken, kiminiz Rize’de donsuz gezerken, ben Devletimiz ve Bayrağımız için, bir yılı Tunceli’nin Dağlarında mezralarında, PKK’lı itlerle mücadele eden, Devletini Bayrağını ve milletini daima seven bir Vatandaşım…

İhtiyaç olduğunda, 15 Temmuz gecesi olduğu gibi, bir çoğunuz inlerinizde bekleyip kaçacak delik ararken ,biz Devletimizle birlikte yine sancağın altında er meydanlarında olacağız..

Türkiye’de kurulan bütün partiler Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, laik esaslara göre kurulup,  işleyişi faaliyetleri ve kararları, Anayasada nitelikleri belirtilen demokrasi esaslarına aykırı olamaz.

Yani ,Türkiye‘de hiç bir Parti, İslami hakim kılmak için kurulup faaliyette bulunmuyor, sadece tüzükleri ve işleyişleri farklı olabilir.. Her hangi bir siyasi partiden sebep, insanlar arasından kırgınlıklar ve dargınlıklar olmamalıdır..

Çünkü bizler sokaklarda dargın ve kavgalı olurken, kendi oylarımızla TBMM gönderdiğimiz bütün siyasi parti temsilcileri, ortak kullanılan her alanda dostça yaşarken, bütün ekonomik faaliyetlerden ortaklaşa faydalanırken, bu kin ve nefret niye ..

Çünkü, “para söz konusu olunca herkesin dini aynıdır”!

Osman Köseoğlu

www.aktuel53.com

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş