Çaykur Genel Müdürü Alim, Rize Muhtarlar Federasyonu ile Bir Araya Geldi

Çaykur Genel Müdürü ‘nün Rize Muhtarlar Federasyonu ile Buluşması Çaykur Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Ziya Alim ile çay sezonunun başlamasıyla birlikte hem üretici hemde halkla köprü vazifesi oluşturan muhtarlarımızla bir..

Çaykur Genel Müdürü Alim, Rize Muhtarlar Federasyonu ile Bir Araya Geldi
Son Güncelleme: Whatsapp

Çaykur Genel Müdürü ‘nün Rize Muhtarlar Federasyonu ile Buluşması
Çaykur Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Ziya Alim ile çay sezonunun başlamasıyla birlikte hem üretici hemde halkla köprü vazifesi oluşturan muhtarlarımızla bir araya geldik. Artık kota, kontenjan ve yaş çay parası ödemelerini konuşmuyoruz.

Bölgeleri adına söz alan muhtarlar istek, dilek ve temennilerini dile getirirken özelikle hem son yıllarda yaş çay kampanyalarının sorunsuz bir şekilde geçmesinden dolayı hem de ÇAYKUR’un zarar etmekten kurtulup kar açıklayan bir konuma gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Muhtarlar adına açıklama yapan Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel: “Özellikle Genel Müdürümüze ve çalışma arkadaşlarına bu güzel ve anlamlı toplantı için teşekkür ediyorum. Bizler burada hem müstahsil hem de müstahsilimizi temsilen bulunuyoruz. İsteklerimizi, dileklerimizi ve üreticilerimizin yaşadığı sorunları konuşup çözüm yolları üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Arkadaşlarımızın ortak görüşü ÇAYKUR son zamanlarda güzel işlere imza atıyor. Yaş çay satışında sorun yaşamıyoruz. Kota kontenjan adeta gündem den çıktı. Eskiden yaptığımız toplantıların ana maddeleri kota, kontenjan ve yaş çay paralarının ödenmesi olurdu. Artık bunları konuşmuyoruz. İnşallah daha güzel olacaktır” dedi.
Federasyonumuzun da takipçisi olduğu çay alım evlerinin bakım onarım işleri, personel çalışma düzeni, çayların nakliyesi konularındaki aksaklıkları da kendisine ilettik. Özel idare, Belediyelerimiz, Çaykur’un ve çay müstahsillerimizin imece usulüyle çalışarak bu sorunların çözüme ulaşmasının mümkün olacağını belirttik.

Sayın Genel Müdürümüz Yusuf Ziya Alim’de: ‘Biz her zaman üreticimizin yanındayız’ dedi.
Çaykur olarak her zaman üreticilerinin yanında olduklarını ve onlar adına dogru olanı yapmaya çalıştıklarını belirti. Üreticimizin sorunsuz bir sezon geçirmeleri için her türlü tedbiri almaya ve çalışmalarımızı bu yönde yapmaya gayret ediyoruz dedi. Bu anlamda muhtarlarımız bizim için cok değerli sıkıntılarla, güzelliklerle bire bir karşılaşıp bunları bize ulaştırıyor ve görüş alış verişinde bulunarak varsa çözüm arıyoruz. Bu toplantılar bizim için önemli. Üretici ayağında yol haritamizda önemli katkıları oluyor diyerek katılan arkadaşlar nezdinde tüm muhtarlarımıza teşekkürlerini ileterek toplantımızın hayırlara vesile olmasını diledi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş