” DARISI RÜZGAR ENERJİSI ILE GİPIP UÇABILEN ARAÇLARA “

Bu haberi okuyunca çok heyecanlandım. 1993 yılında “Rize’nin çöküşünü engelleyici tedbirler(Rize’ yi pilot bölge olarak gördüğüm için ve buradaki bilgilerin yüzde 80-90’ ı tüm illerimize uygulanabilir olduğunu düşündüğüm için Rize..

Son Güncelleme: Whatsapp

Bu haberi okuyunca çok heyecanlandım.

1993 yılında “Rize’nin çöküşünü engelleyici tedbirler(Rize’ yi pilot bölge olarak gördüğüm için ve buradaki bilgilerin yüzde 80-90’ ı tüm illerimize uygulanabilir olduğunu düşündüğüm için Rize bazında yazdım) adı altında yazmış olduğum çalışma o günkü Rize’ deki tüm siyasi parti milletvekillerinden il-ilçe başkanları ve STK başkanlarına 12 sayfalık kısa not olarak ulaştırdım.

ANAP genel başkanı ve Başbakanlık yapmış Mesut yılmaz Bey’e, Rize Milletvekili Ahmet kabil’ e ve 2003 yılında Çaykur’ daki toplantı salonunda konuşma yapan şu anki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyıp Erdoğan Beye dosya olarak verdim. Ki o gün çok hastaydım ve yatıyordum. TV’ deki canlı yayında “Ülkemiz ve Rize için projesi olanlar direk bana ulaşabilir deyince hasta olmama rağmen kalkıp giyinip yanına gittim ve konuları da anlatıp raporumu verdim.

 

Bu raporda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyıp Erdoğan’ ın teyzesinin oğulları olan benim için çok değerli olan Cengiz Er, kardeşi Adnan Er, abisi Yaşar Er’e ayrıca Rize’mizin eski milletvekili olan sınıf arkadaşım Abdulkadir Bey’ e vermiştim. Ayrıca radyo medya iletişimi konusunda katkımın olduğunu düşündüğüm ve kurmuş olduğum Mega FM 101.0 adlı sahibi olduğum Radyoda 3-5 yıl program yapan Hasan Karal gibi kişilere de bu konudaki çalışmalarım sonunda 1993 yılında kaleme aldığım (yazdığım) eserin 12 sayfalık özetini dosya olarak vermiştim. Bu konuları radyoda ki yapmış olduğum programlarda sürekli anlattığım için birlikte çalıştığım arkadaşlarım ve o günlerde ki tüm dinleyicilerim hatırlayacaktır.


fabrikaların değişik yerlerinde kurulabilecek büyüklükteki rüzgar güllerinin projelendirilip bölgemizde yapılabileceği ve bu sayede bölgede işsizliği azaltabileceği gibi bu sektörün tip ki atom bombası etkisi ile elde edilebilecek yüksek miktarda ve bolca elde edilen enerjinin bölgemizin çöküşünün engellenip dünyadaki en gelişmiş bölge ve bölgeler oluşturulabilecek. Böylece ülkemizde en gelişmiş örnek olabilecek bir ülke olabileceği 1993 yılında ki çalışmalarımda vardı.

Her platformda hem anlattım hem de rapor olarak, dosya olarak gerekli kişilere verdim. Bu müthiş buluş her ne kadar ülkemizde yapılmadı ise de bu buluş yine beni çok heyecanlandırdı. Umarım Dünyanın her yerinde bolca olan güneş-rüzgâr gibi enerji kaynakları bu tarz icatlarla kullanılabilir hale gelir ve bu sayede milyonlarca insanın aç bırakılıp köleleştirildiği enerji savaşları otomatikman yok olup ortadan kalkar.

1993 de bu konuları benim bilmem için beni sağlıklı kılan ve sağlıklı düşündüren şah damarımdan çok daha yakın olan rabbime sonsuz şükürler olsun..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş