MHP İKİZDEREDE İL GENEL MECLİSİNDE İDDİALI

İL GENEL MECLİS ADAYLARI ABDULREZZAK UZUN VE AHMET KAŞMER ‘’İLÇEYE DAHA İYİ HİZMET İÇİN KARARLIYIZ’’ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimde İl Genel Meclisi üyeliği için MHP’den..

MHP İKİZDEREDE İL GENEL MECLİSİNDE İDDİALI
Son Güncelleme: Whatsapp

İL GENEL MECLİS ADAYLARI ABDULREZZAK UZUN VE AHMET KAŞMER ‘’İLÇEYE DAHA İYİ HİZMET İÇİN KARARLIYIZ’’
İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimde İl Genel Meclisi üyeliği için MHP’den aday olan Abdulrezzak Uuzn ve Ahmet Kaşmer kazanmak için yoğun bir çalışma içinde.
İkizdere ilçesinin İl Genel Meclisi üyeliği için MHP adayları olan eski ilçe Başkanı Abdulrezzak Uzun ve Ahmet Kaşmer yaptıkları açıklamada’’ ilçemizin hizmete ihtiyacı var. Bizler parmak kaldıran değil iş yapan Encümen Üyesi olmak istiyoruz. Seçmenlerimize güveniyoruz ve inanıyoruz ki ilçede yapılmayan birçok işi biz takip ederek tamamlayacağız. İnsanımızı ve köyümüzü ayırmadan ayrıştırmadan hizmet yapmaya söz veriyoruz. MHP olarak Belediye Başkanımız ve Belediye Meclisi ile kollektif hizmet için el birliği içinde çalışmak istiyoruz. Seçmenimizin duyarlılığına güveniyoruz. Turizm potansiyelini biliyoruz sıkı takipçisi olacağız. Eğitimde, Sağlıkta daha iyi seviyede olmak için koşturacağız.,Ovit Yolunun sesi olup yapılmayan yolunun takibini yapacağız’’ dediler.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş