Önce Halkımıza Hesap Verecek ve Açık Olacağız

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, İl Genel Meclisi Adayı Hasan Uzun ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Eminettin ve Kale Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiler. “İnsanımıza,..

Önce Halkımıza Hesap Verecek ve Açık Olacağız
Son Güncelleme: Whatsapp

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, İl Genel Meclisi Adayı Hasan Uzun ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Eminettin ve Kale Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

“İnsanımıza, toplumumuza ve şehirlerimize karşı her za­man merhametli ve adil olacağız. Kendimiz için isteme­diğimizi başkası için de istemeyeceğiz.” diyen Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, “Yorulsak da hır­palansak da yüzümüze asmayacağız. Şikâyet etmek yok. Halkımız “tamamdır bu oldu” diyene dek çalışacağız. Size bu yeter demeyecek çok daha iyisine layıksınız diyeceğiz.” dedi.

“Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışımızla yerel yönetimlerde demokratik yönetişimi güçlendirece­ğiz. Hakk’a hesap verme bilinci ile önce halkımıza hesap verecek, açık olacağız. Online platformlar ve katılımcı bütçe uygulamaları ile vatandaşların bele­diye işlemlerine erişimini kolaylaştıracak, mahalle meclisleri ve muhtarlarla işbirliği yaparak karar alma süreçlerine vatandaş katılımını artıracağız.” diyen Yıldız, “İhale sü­reçlerinin şeffaflığını ve belediye meclisi toplantıları­nın erişilebilirliğini sağlayacak, geri bildirim kanalla­rı oluşturarak vatandaşların seslerini duyacağız. Her adımı açık ve net olan, halkımızın katılımıyla şekil­lenen bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz. Hesabı önce halkımıza vereceğiz.” diye ekledi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş