RİZE-İKİZDERE KARAYOLUNDA TAŞ TAŞIYAN KAMYONLAR TEHLİKE SAÇIYOR, YETKİLİLER GÖRMEZDEN GELİYOR

TRAFİKTE BÖYLE GİTMEK RİZELİYE MAHSUS İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Rize-İkizdere karayolunda taş taşıyan kamyonların aşırı yük ve ağır tonajı trafikte tehlike saçıyor, yetkililerin tedbir almaması da dikkat çekiyor. İyidere Lojistik liman dolgusuna..

RİZE-İKİZDERE KARAYOLUNDA TAŞ TAŞIYAN KAMYONLAR TEHLİKE SAÇIYOR, YETKİLİLER GÖRMEZDEN GELİYOR
Son Güncelleme: Whatsapp

TRAFİKTE BÖYLE GİTMEK RİZELİYE MAHSUS

İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-Rize-İkizdere karayolunda taş taşıyan kamyonların aşırı yük ve ağır tonajı trafikte tehlike saçıyor, yetkililerin tedbir almaması da dikkat çekiyor.
İyidere Lojistik liman dolgusuna taş taşıyan damperli kamyonların çok aşırı kaya parçası taşımaları trafikte aralar için tehlike saçıyor. İkizdere Taş Ocağından gece gündüz aralıksız taş taşınıyor. Taş Ocağından İyidere Lojistik dolgusuna gitmek üzere karayoluna inen kamyonların istiap haddini de aşacak derecede aşırı ağır ve yüksek seviyede taş taşımaları karayolunda seyahat eden sürücülere de tehlikeli anlar yaşatıyor.
Kamyonların çok fazla yüksek taş taşımaları ve üzerlerinin açık vaziyette seyahat etmeleri Karayolları trafik talimatlarına göre Türkiye’nin her yerinde yasak olmasına rağmen nedense İkizdere-Rize karayolunun İyidere güzergahında serbest. Bu kamyonlar Güneyce ve Hurmalık Tünellerinden de geçiyor. Karayolunda bazen trafik kontrolu yapan Jandarma trafikçileri genellikle küçük araçları, otomobil veya minibüsleri kontrol ederken böylesine uygunsuz yük taşıyan kamyonları görmezlikten gelmeleri normal karşılanmıyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş