Rize İyi Parti Eski İl Başkanı Av. Ayşegül Akyıldız Özyanık’tan İlginç Paylaşım,Biz Bütün Çocuklar Mutlu Olsun Diye Yola Çıkmıştık!

AMA BENCE TÜM ÇOCUKLAR MUTLU OLMALI” Rize iyi Parti eski İl Başkanı Avukat Ayşegül Akyıldız Özyanık,Meral Akşener’in Recep Tayyip Erdoğan’la külliyede yapmış olduğu görüşmeye ilginç bir paylaşımda bulundu.. Özyanık; Sabah..

Rize İyi Parti Eski İl Başkanı Av. Ayşegül Akyıldız Özyanık’tan İlginç Paylaşım,Biz Bütün Çocuklar Mutlu Olsun Diye Yola Çıkmıştık!
Son Güncelleme: Whatsapp

AMA BENCE TÜM ÇOCUKLAR MUTLU OLMALI”

Rize iyi Parti eski İl Başkanı Avukat Ayşegül Akyıldız Özyanık,Meral Akşener’in Recep Tayyip Erdoğan’la külliyede yapmış olduğu görüşmeye ilginç bir paylaşımda bulundu..

Özyanık; Sabah X(Twitter)’de gündeme bakarken 7 yaşındaki kızım Ülkü Asya, “Anne, Meral Akşener’i neden beğenmedin?” dedi. Artık aynı düşünmediğimizi söyleyince, neden diye sordu. Kızıma cevabım Meral Akşener ile biz Türkiye’de ve dünyada tüm çocuklar mutlu olsun diye beraberdik ama Meral Akşener sadece torunum mutlu olsun diyor ondan biz artık farklı düşünüyoruz dedim. “Ama bence tüm çocuklar mutlu olmalı.” dedi, vicdanıyla. İkinci sorusu ise “Artık Meral Akşener’i sevmeyecek misin?” oldu.

Aslında kızımın bu soruları, bütün çocuklar mutlu olsun diye oradan oraya koştururken görevim icabı yanında olmadığım, o kıymetli zamanından çaldığım kızımın İyi Parti’ye ve Meral Akşener’e aidiyet hissetmesinin sonucundaki hayal kırıklığı sorularıydı.
Onun o küçük kalbinde bile derin bir hayal kırıklığı oluştu.
Umut diye çıktığımız bu yolun sonundan hayal kırıklığı ile dönmek…
Kalbinden öperim canım kızım. Biz yine bütün çocuklar mutlu olsun diye mücadele edeceğiz, umut edeceğiz. Bir çift mavi gözün ışığında O’nun bize verdiği ilhamla yürümeye devam edeceğiz..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş