RİZE ve RİZE’ DE SPOR……

……RİZE” MIZ TIPKI ” MUSUL- KERKUT’ TE PETROLUN YATAĞI ” OLDUGU GİBİ ” ÖZELLİKLE “SPORCU ” OLABILECEK İNSAN KAYNAĞININ BOL OLDUGU BİR İL. ……ÖNCELİKLİ OLARAK ” SÖZDE DEĞİL” BİLİNÇLİ ve..

Son Güncelleme: Whatsapp

……RİZE” MIZ TIPKI ” MUSUL- KERKUT’ TE PETROLUN YATAĞI ” OLDUGU GİBİ ” ÖZELLİKLE “SPORCU ” OLABILECEK İNSAN KAYNAĞININ BOL OLDUGU BİR İL.
……ÖNCELİKLİ OLARAK ” SÖZDE DEĞİL” BİLİNÇLİ ve ŞUURLU BİR ŞEKILDE ALTYAPIYA YÖNELİLMELI.
….RIZESPORA ALINAN ve BAŞALILI OLAMAYAN BİR HOCAYA VEYA BİRKAÇ FUTBOLCUYA VERİLEN PARALARLA RİZE’ NİN ALTYAPISINDAN ” AVRUPA SAMPİYONU OLABILECEK ” BİRKAÇ TAKIM ÇIKAR TILIR. ( İSTENIRSE TABI Kİ)

……….EN BÜYUK TRANSFERLER ALTYAPIYA YAPILMALI; ALTYAPIYA DOĞRU DÜRÜST HOCALAR; ÇALISTIRICILAR TRANSFER EDILMELI ( SADECE RİZESPOR ALTYAPISINA DEĞİL; RİZE ‘ DEKİ TÜM ALTYAPISI BULUNAN KULUPLERİNE)
…….ALTYAPI ŞARTLARINI DÜZENLEYİP GELİŞTİRİLMELİ; ALTYAPIDAKİ TÜM FUTBOLCU ADAYLARI ” ULAŞIMDAN BESLENMESINE; GİYIMLERINDEN GEZİLERE KADAR KOORDİNE EDILMELİ
…..SADECE İYİ TOP OYNAYAN DEĞİL; IYİ KARAKTERDE BİLGİLİ, GÖRGÜLÜ, BECERİSİ ve ÖNGÖRÜSÜ YÜKSEK BİREYLER YETİŞTİRİLMELİ.
…..BU POTANSİYEL ŞEHRİMİZDE FAZLASIYLA VAR..SADECE BU MADENI KEŞFEDECEK SAMİMİ INSANLARA; BU MADENI ÇIKARACAK YENİ ve ÜSTÜN TEKNOLOJIK MAKINALARA ; BU MADENI İŞLEYIP PİYASA ŞARTLARINI IYI ANALİZ ETMİŞ ve BU ŞARTLARA GÖRE ÜRÜN HALİNE GETİREBİLECEK, ÇEŞİTLENDIRECEK MAKİNA VE USTALARA; BU PIYASA ŞARTLARINI BİLEN PAZAR OLUŞTURACAK ve ELDE EDILEN ÜRÜNÜ SATABILECEK TÜCCARLARA ( TACIRLERE) İHTİYAÇ VAR
…….BILGILI, BECERİLI, NE YAPTIGINI BİLEN VE HEDEFLERİ VE İDAALLERI OLAN SAĞLAM İNSANLAR GEREK YÖNETİMLERDE…… BU ZAMANA KADAR RIZESPOR YÖNETİMINDE BULUNANLARDAN HİÇ KİMSE ” YILDA 30- 40 TRANSFER YAPIYORUZ; 4-5 HOCA DEĞİŞTİRİYORUZ ” “BU MADDİ IMKANLARI BOŞA HARCIYORUZ ” ” BU PARALARLA HER BRANŞTA ( EN AZ 10- 15 BRANŞTA) 5- 10 YILLIK BİR ÇALIŞMAYLA ; BU BRANŞLARDA KI HER TAKIMI DÜNYA ŞAMPIYONU OLACAK TAKIMLAR KURARIZ ” DEMEDİ VEYA DEDİTTİRILMEDİ.
……..BAŞARISIZLIĞİN GERÇEK SORUNU, GERÇEK NEDENİ BU.
…….RİZESPORUMUZA YENİ SEÇİLEN BAŞKAN ve YÖNETİMINI TEBRİK EDER BASARILAR DILERIM.BAŞARININ ALTYAPIYA DEGER ve ÖNEM VERİLEREK OLACAĞINI TEKRAR HATIRLATMAK İSTERİM.
……..HERŞEY ” İNSAN İÇİN”; HERŞEY BULUNDUGUMUZ ; YAŞADIĞIMIZ ve SORUMLUSU OLDUGUMUZ INSANLAR İÇİN..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş