Zerdeci’den,Mekkenin Fethinin 1393 yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı!

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Mekke’nin fethini 1393 yıl dönümü vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.. Zerdeci; “Kan dökülmeden fethedilen kutlu şehir Mekke’nin fethinin 1392. yılındayız…

Zerdeci’den,Mekkenin Fethinin 1393 yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı!
Son Güncelleme: Whatsapp

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Mekke’nin fethini 1393 yıl dönümü vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı..
Zerdeci; “Kan dökülmeden fethedilen kutlu şehir Mekke’nin fethinin 1392. yılındayız. Mekke’nin Fethi, insanlık tarihinin en parlak sayfasıdır. Bu şanlı gün zulmü sona erdiren, gönülleri merhamet ve adalet duygusu ile donatan kutlu bir gündür. Fetih, İslam’ın yayılması ve cahiliye devrinin sona ermesi açısından büyük bir öneme sahiptir.

Bu mübarek fetihten hepimizin çıkaracağı dersler var. Bizler tevhit inancının merkezi olan Mekke’nin fethinde, bir şehir fethetmekten öte gönülleri fetheden yüce peygamberimiz Hz. Muhammed s.a.v’in ne kadar âdil, hakkaniyetli ve merhametli bir lider, idareci, yönetici olduğunu görüyoruz.
Rabbim bizlere de aynı adalet ve merhamet duygusu ile çalışma gücü nasip eylesin. Hizmetlerimizin herkese eşit bir şekilde ulaşması için var gücümüzle çalışıyor ve özen gösteriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Mekke’nin fethinin 1392. yıl dönümünü tekrar kutluyor, İslam coğrafyası başta olmak üzere bütün dünyada huzur ve adaletin hâkim olmasını diliyorum.”

Mehmet Akif ZERDECİ
Yeniden Refah Partisi Rize İl başkanı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş