Vali İhsan Selim Baydaş Başkanlığından Çalıştay Toplantısı

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler seçimlerinde, ilimizde muhtarlık görevi yürütmeye hak kazanan 343 köy muhtarına yönelik; yol, su, imar vb. konularla ve kurumların görev ve yetkileriyle ilgili yapılması..

Vali İhsan Selim Baydaş Başkanlığından Çalıştay Toplantısı
Son Güncelleme: Whatsapp

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler seçimlerinde, ilimizde muhtarlık görevi yürütmeye hak kazanan 343 köy muhtarına yönelik; yol, su, imar vb. konularla ve kurumların görev ve yetkileriyle ilgili yapılması planlanan çalıştaya ilişkin değerlendirme toplantısı yapıldı.

Vali İhsan Selim BAYDAŞ’ın başkanlığında gerçekleşen ve Rize Muhtarlar Federasyonu olarak iştirak ettiğimiz toplantıya Vali Yardımcısı Murat ÖZTÜRK, İl Genel Meclisi Başkanı Ali İmran BÜYÜK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin SARI, Genel Sekreter Yardımcıları Yunus Emre Ayar ve Erol BIYIK katıldı.

Vali Baydaş’ın, köylerimize yönelik kamu kurumlarınca sunulan hizmetlerden vatandaşlarımızın en verimli ve en hızlı bir şekilde faydalanmasını sağlamak için köy muhtarlarımızı, sunulan hizmetlere ilişkin bilgilendirmek, başvuru yerleri, usulleri ve süreçlerine dair donanımlı hale gelmelerini sağlamak ve bu konularda muhtarlarımızın sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmelerine yardımcı olmak için yapılması planlanan çalıştay için hazırlıkların tamamlanarak çalıştayın en kısa sürede yapılması talimatını verildi

Rize Muhtarlar Federasyonu olarak çalışayın yapılmasını önemsediğimizi ve federasyon olarak her türlü desteği vereceğimizi belirttik.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş