AKILLARI IĞFAL EDEN SAFSATA ve GAZZE!

  Evrim teorisi… Tek Tanrı, Yaratıcı/Yaradan, kısaca Allah(cc) inancını temelinden yıkmak için sözde pozitif bilim adına ortaya atılmış bir YAHUDİ İĞFALİ, AKIL KİRLETME TEZİDİR! Kainatta milyonlarcasından bir örnek olan bu..

AKILLARI IĞFAL EDEN SAFSATA ve GAZZE!
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Evrim teorisi…

Tek Tanrı, Yaratıcı/Yaradan, kısaca Allah(cc) inancını temelinden yıkmak için sözde pozitif bilim adına ortaya atılmış bir YAHUDİ İĞFALİ, AKIL KİRLETME TEZİDİR!

Kainatta milyonlarcasından bir örnek olan bu fotonun başka izahı olamaz!

Bu hayvan, kendi içerisinde yapısal ve işlevsel olarak insan aklıyla düşünebileceğimiz her yönüyle mükemmeldir, muhteşemdir. Tıpkı diğer varlıklar, yaratıklar gibi, insan dahil!

Hiçbir yaratılmıştı kendi varlığı, görevi ve sistemi içerisinde hiçbir kusur bulamazsınız!

Bir taşın milyonlarca sene beklese diğer bir taşın üstüne çıkıp da çok basit bir yapı oluşturmadığı gerçekliği ortada iken… bütün bu muhteşemliğin, dünya/kainat düzeninin kendi kendine gelişerek, her günü, her Ay’ı, her yılı, her yüzyılı geçtik her bin yıl da olsa üstüne bir şey koyarak oluşabileceğini düşünmek akıllara ziyandır!

Yahudi bu safsata ile bizi dinden etmeye çalışırken…

Krndi dininden milim sapmamakta ve o meşum Arz-ı Mavud hayaliyle, bugün, istediği yeri bombalamakta, istediği insanları öldürmekte, bu bağlamda GAZZEYİ ve insanlığı YERLE BİR ETMEKTEDİR!

Yahudi işte böyle sözde tezlerle, bilimi, sanatı, medyayı vs kullanarak dünyaya hakim oluyor!

Dr Ş Şimşek
14 Nisan 2024
İSTANBUL

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş