GÜZEL; KARDEŞÇE SEÇİM, KARDEŞÇE YAŞAM..

31.03.2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Yönetimlerimizin belirleneceği seçimlere sayılı günler kaldı. Muhtarlık Camiamız da 50.412 muhtarıyla bu seçim sürecinin içinde. Muhtarlık camiamız kuruluşundan bu yana ülke genelinde böyle bir demokratik..

GÜZEL; KARDEŞÇE SEÇİM, KARDEŞÇE YAŞAM..
Son Güncelleme: Whatsapp

31.03.2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Yönetimlerimizin belirleneceği seçimlere sayılı günler kaldı.
Muhtarlık Camiamız da 50.412 muhtarıyla bu seçim sürecinin içinde.
Muhtarlık camiamız kuruluşundan bu yana ülke genelinde böyle bir demokratik yarış içinde ilk defa bu kadar çoklu aday adaylarının olduğu bir seçim süreci yaşıyor.

El betteki seçimlerin bir şölen havası içinde geçmesi dilegimizdir.

Kadim kültür ve geleneğimize yakışır, birbirine saygılı eşitlik ve dürüstlük ilkesinden çıkmadan bu seçim sürecini hep birlikte başarıyla geçmeliyiz.

Ancak camiamıza olan yoğun ilgi ve aday çokluğunun bazı yerlerde adaylar arasında gerginlikler oluşturduğu haberleri camiamizi üzmektedir.
Bir nisanda secimler bitmiş olacak hepimiz birbirimizin yüzüne bakacağız, ortak alanlarda hayatlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.
Kurumumuzla bağdaşmayan maalesef bizleri derinden üzen mahalle ve köylerimize çoklu aday oluşması muhtarlık hizmet yarışından çok verilen asgari ücret olarak konuşulması hepimizin bugüne kadar verdiği emeklere zan düşürmektedir..
Daha sağ duyulu önce hizmet politikalı ve adayların projelerinin öne çıktığı bir seçim süreci bu kötü yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmanın en güzel yoludur. Muhtarlık kurumunda halka hizmet için bu yarışa çıkan,canı gönülden özverili bir şekilde çalışan devlet ve millet arasında köprü kuracak muhtarlarımızı halkımızın üstün iradesiyle seçeneğine olan inancımız sonsuzdur.
Başta Vatanımıza, Milletimize ve tüm camiamıza hayırlara vesile olacak bir seçim süreci ve sonucu diliyorum..
Remzi GÜZEL
Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş