İl Genel Meclisi Başkan adayı Sabit Karafazlı’ya muhtarlardan destek geldi.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Rize İyidere ilçesinden yeniden il genel meclis üyesi seçlen Sabit Karaali’nin il genel meclisi başkanı olması için İyidereli muhtarlardan destek geldi. 2023 yılında Rize il genel..

İl Genel Meclisi Başkan adayı Sabit Karafazlı’ya muhtarlardan destek geldi.
Son Güncelleme: Whatsapp

31 Mart Yerel Seçimlerinde Rize İyidere ilçesinden yeniden il genel meclis üyesi seçlen Sabit Karaali’nin il genel meclisi başkanı olması için İyidereli muhtarlardan destek geldi.
2023 yılında Rize il genel meclisi başkanı olan Sabit Karafazlı gecen hafta katilliği bir yemekte yeniden il genel meclisi başkanlığına talip olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından İyidere Muhtarlar Derneğinden kendisine destek geldi.
İyidere Muhtarlar Dernek Başkanı Yılmaz Çelik muhtarlar adına yaptığı açıklama da “2023 yılında il genel meclisi başkanlığı görevini sürdüren Sabit Karafazlı bu süreç içerisinde görevini laikiyle yerine getirdiğine gönülden inanıyoruz. Hizmet noktasında yaptığı çalışmalarda partili partisiz ayrımı yapmadan kanunun kendisine verdiği yetkileri en demokratik ve adil bir şekilde bugüne kadar yerine getirmiştir. Rize il ile ve köylerinde yürüttüğü çalışmalar sürecinde özellikle muhtarlarımızın sevgisini kazanmış tespit edilen sorunların çözümü noktasında öz verili ve samimi çalışmalarıyla toplumun tüm kesimlerinin sevgisini kazanmıştır.
“BASARILI ISLERE İMZA ATMAK IÇIN YENIDEN BASKAN OLMALIDIR”
Sabit Karafazlı bir yıllık görevi sürecinde çözüm odaklı çalışmaların sonucunda 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerinde halkımız tarafından büyük destek görmüş ve yeniden il genel meclis üyesi seçilmiştir.
Bir yıllık görevi süreci bizlere sunu göstermiştir ki; Yurttaşların bütün sorunlarına sahip çıkan parti ayrımı gözemeden çalışmalarını sürdüren Sabit Karafazlı görev süreci içerisinde il özel idaremizin desteklenmesi gereken program ve projelerini hayata geçirmek için büyük çaba içerisine girmiş ve birçoğunu basarmıştır. Varda Su Projesi bunun en büyük örneğidir. Yeni dönemde başarılı hizmetlere imza atabilmesi için Rize il genel meclisi başkanlığı görevine yeniden getirilmelidir.
“BÖLGEMIZDEN BUGÜNEKADAR ÖNEMLI BİR İSME GÖREV VERILMEMISTIR”
Bölgemiz, özellikle Derepazarı, İyidere, Kendirli, Kalkandere ve İkizdere ilçelerinden bugüne kadar sahiplenilen ve önemli görevlere getirilen hiçbir bürokratımız olma mistir. Son yerel seçim sonuçlarının ardından ortaya çıkan seçim sonucu tablosunu da göz önüne aldığımızda biz muhtarlar olarak diyoruz ki, Sabit karafazlı il genel meclisi başkanlığı görevini bugüne kadar kusursuzca yürütmüş ve bu süreçte elde ettiği deneyimler sonucu bu görevi yeniden en iyi şekilde yerine getireceğinden hiçbir şüphe duymuyoruz.
“GELIN HIZMET İÇİN ÖZGÜR İRADENİZLE KARAFAZLI’VI SEÇIN”
Buradan yeni seçilen tüm il genel meclis yelerine açık çağrıda bulunmayı bir sorumluluk görevi olarak görüyor ve su çağrıyı yapıyoruz. Gelin bu kez Demokratik bir anlayış ve olgunluk içerisinde, hiçbir parti ayrımı gözetmeyen deneyimli, özverili çalışkan birisi olan Sabit Karafazlı’yı yeniden il genel meclis başkanı olması için kendi özgür iradenizi ortaya koyarak açıkça desteğinizi verin. Bu Rize için yeni bir sayfa ve yeni bir kazanım olacaktır. Bu inançla tüm meclis yelerimize yeni çalışma döneminde basanlar diliyoruz

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş