Memleket partisi Rize örgütü pes etmiyor”

“31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında çalışmalarına devam eden Memleket Partisi Rize örgütü pes etmiyor” Memleket Partisi Rize örgütü İl Başkanı Muhittin Bayrak önderliğinde belediye başkan adayı Atilla Kayhan Belediye..

Memleket partisi Rize örgütü pes etmiyor”
Son Güncelleme: Whatsapp

“31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında çalışmalarına devam eden Memleket Partisi Rize örgütü pes etmiyor”
Memleket Partisi Rize örgütü İl Başkanı Muhittin Bayrak önderliğinde belediye başkan adayı Atilla Kayhan Belediye Meclis Üyesi1. sıra adayı Nihal Demir il Genel Meclisi adayı Ömer Yıldırım ve Partililerin katıldığı ziyaretlerde yorgunluk nedir bilmeden ulaşabildikleri her vatandaşa ulaşıp projelerini anlatıyorlar.
“Seçim kampanyasında” maddiyat olarak eziliyoruz”
Esnaf ziyaretleri esnasında bir esnafın sorularını yanıtlayan belediye başkan adayı Attilla Kayhan kampanya olarak ezildiklerini dile getirdi. Kayhan: kampanya kapsamında Diğer parti örgütleri ve adaylarını görünce maddiyat olarak ezildiğimizi üzülerek görüyoruz il başkanım Muhittin Bayrak örgüt olarak sürekli bize paramız yok ama yüreğimiz var bu işi başaracağız. Elimizden gelen gayreti göstermek zorundayız telkinleriyle sahada dimdik ayaktayız. Çalışmalarımız esnasında bazı Parti örgütleri ve adayların kocaman otobüslerini özel araç Mercedeslerini ve bitmek bilmeyen büyük paralar karşılığında TV programlarına ve sosyal medyada boy boy haberleri reklamları çıkmasına karşın partimizin Ve bizlerin yeterli maddi kaynağı olmadığından kampanya olarak sadece maddiyat kısmında mağdur oluyoruz. Sahada karşılaştığımız diğer partilerin örgütleri ve adayları vatandaşa Mavi Boncuk dağıtmaya devam ediyorlar. Bizler sadece daha öncelerden hazırladığımız tasarladığımız bilirkişilerin yardımıyla girdi maliyetlerini hesapladığımız animasyonlu projeleri düz bir kâğıt üzerine bastırarak vatandaşlarımıza takdim ediyoruz. Vatandaşlarımızın projelerimiz hakkında sorduğu sorulara cevap veriyoruz. Üzülerek görmekteyiz ki maddi olarak güçlü partiler kendilerinin slogan ve proje konusunda eksikliklerini bizim projeler ve sloganlar üzerinden ilerleme çabaları oluyor. Ne gariptir ki bazı adaylar bizim yaklaşık 2 ay önce afişlerimize yazdığımız “yandaşa değil vatandaşa” sloganını ağzından hiç düşürmemektedir. Keza bazı adaylar ise Bizim daha önce sosyal medyada paylaştığımız diğer projeleri sahiplenerek bunları yapacağız diye gayri ihtiyari söylem olarak seçmene anlatıyorlar. Bizim yeterli maddi kaynağımız olmadığı için projelerimizi insanlara duyurmakta zorlanıyoruz fakat bazı uyanık adaylar bizden kopya çektiği projelerimizi sosyal medya ve haber ajansları aracıyla parayı bastırıp insanlara bizden önce kendi projeleriymiş gibi lans ediyorlar. Bizlerin emeklerini çalıyor bizleri mağdur ediyorlar. Son olarak söylemek isterim ki bizim paramız pulumuz olmayabilir. Fakat pes etmiyoruz maddi olarak ezildiğimiz Bu seçim kampanyasında son güne son saate Son dakikaya kadar sahalarda olacağız. Hemşerilerimize yapacaklarımızı anlatmaya devam edeceğiz. Bilinmelidir ki para maddiyat her şeye çözüm olamaz Biz vatandaşlarımıza insani bir yaklaşımla ve fakir fukara ve işsizler için istihdam olarak hazırladığımız projeleri gayet sade bir dille şov yapmadan anlatıyoruz” dedi.

“Memleket partisi daha sonra  Atatürkçü düşünce derneğini ziyaret etti.


“Burası bizim İkinci evimiz”
Memleket Partisi Rize örgütü il Başkanı Muhittin bayrak önderliğinde belediye başkan adayı Attilla Kayhan belediye meclis üyesi 1.sıradayım Nihal Demir ve Partililerle beraber Atatürkçü düşünce Derneğini ziyaret ettiler konuyla alakalı açıklama yapan il Başkanım Muhittin bayrak şu ifadeleri kullandı.
Atatürkçü Düşünce Derneği Bizim İkinci evimiz, evimiz gibi burada olmamız bize huzur veriyor. Evimizdeymiş gibi mutlu oluyoruz ortak noktamız Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyet ve Atatürk ilke ve inkılaplarıdır.
1989 yılında kurulan dernek Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet ve O’nun Türk toplumuna kazandırdığı ve ülke ile ulusu “çağdaş uygarlık düzeyi ve onun üzerine çıkarmak” hedefini genç kuşaklara öğretmek, kavratmak ve bu bilinçle sahip çıkmasını sağlamak hedefi ile kurulmuş bir dernektir.Memleket partisi Atatürk’çü düşünce ile aynı çizgide dir. Memleket Partisi ve Atatürkçü düşünce derneğinin amacı aynıdır ve Atatürk ilke ve devrimlerini, eğitim, öğretim ve araştırma alanları başta olmak üzere yaşamın her alanında dayanak olarak gören bir bakış açısıyla Atatürkçülüğü her bakımdan yaşatmak ve geniş kitlelere anlatmak hedefiyle kurulmuştur.dedi.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş