ÖZ GIDA İŞ SENDİKASI ÇAYKUR İŞÇİSİNİ SATMIŞTIR! AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ VE İL BAŞKANI, 9 AY 29 GÜN İÇİN ÇAYKUR İŞÇİSİNE SÖZ VERMİŞTİR..

  15 Temmuz Cumhuriyet meydanında yüzlerce Çaykur işçisi, kadro beklentisi ve çalışma şartlarının 9 ay 29 güne çıkarılmaması sebebiyle,bir protesto eylemi gerçekleştirdi.. Protesto eylemine Rize milletvekili Tahsin Ocaklı Yeniden Refah..

ÖZ GIDA İŞ SENDİKASI ÇAYKUR İŞÇİSİNİ SATMIŞTIR! AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ VE İL BAŞKANI, 9 AY 29 GÜN İÇİN ÇAYKUR İŞÇİSİNE SÖZ VERMİŞTİR..
Son Güncelleme: Whatsapp

 

15 Temmuz Cumhuriyet meydanında yüzlerce Çaykur işçisi, kadro beklentisi ve çalışma şartlarının 9 ay 29 güne çıkarılmaması sebebiyle,bir protesto eylemi gerçekleştirdi..

Protesto eylemine Rize milletvekili Tahsin Ocaklı Yeniden Refah Partisi Rize Belediye Başkan adayı Cemil Çolak,Saadet partisi Rize Belediye başkan adayı Muhammet Yıldız iyi Parti Rize Belediye Başkan Adayı Köksal Toptan, bazı siyasî parti temsilcileri, STK ve yüzlerce Çaykur işçisi Katıldı..

Çaykur işçisini yalnız bırakan başta siyasiler olmak üzere, Öz gıda iş sendikası protesto edildi..

Protesto eylemine katılan iyi Parti Rize Belediye Başkan Adayı ve Çaykur emeklisi Köksal Toptan, AK Parti Rize milletvekilleri, Çalışma ve Sosyal Bakanı ve il Başkanı burada Çaykur emekçisinin 9 ay 29 gün çalışması için söz vermişlerdir..
Siz buradasınız onlar nerde..

Toptan; Çaykur işçisinin her ay 1300-1500 lira aidat kesen ey Sendikanın Rizeli iki ağasi..

Rize’den dışarıya çıktığınız yoktu, bu işçinin parasıyla şimdi Avrupa’da Antalya’da günü gün ediyorsunuz değil mi !

Çaykur, işçisinin parasıyla batmaz, Bugün 1 kg çayın maliyeti 70-80 lira ..

Çaykur çayını %100 karla satıyor..
Peki o zaman Çaykur neden zarar ediyor..

Çaykur neden batıyor gelin o zaman bunun hesabını Çaykur işçisine verin diyerek sözlerini tamamladı..

Not;2012 yılında ÇAYKUR’da Yetkili Sendika olan Öz gıda iş sendikası, bugüne kadar Çaykur işçisinden eski parayla yaklaşık 500 trilyon lira aidat kesti..
Bu büyük Paranın akıbeti meçhul..

Osman Köseoğlu
www.aktuel53.com.tr

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.