RİZE TÜRK OCAKLARI ŞUBE BAŞKANI, KİTAP FUARINI BAŞARILI BULDU

BAŞKAN TURAN ASLAN MERCAN’’RİZEYE YAKIŞIR OKURU OLAN BİR KİTAP FUARINA KATKI VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ’’DEDİ. İSMET KÖSOĞLU RİZE- Rize merkezde 23 Şubat -3 Mart günleri arasında 10 gün açık kalan..

RİZE TÜRK OCAKLARI ŞUBE BAŞKANI, KİTAP FUARINI BAŞARILI BULDU
Son Güncelleme: Whatsapp

BAŞKAN TURAN ASLAN MERCAN’’RİZEYE YAKIŞIR OKURU OLAN BİR KİTAP FUARINA KATKI VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ’’DEDİ.
İSMET KÖSOĞLU
RİZE- Rize merkezde 23 Şubat -3 Mart günleri arasında 10 gün açık kalan Kitap Fuarına stand açarak katılan Rize Türk Ocakları Şubesi Başkan Turan Aslan Mercan tarafından bir açıklama yapıldı. Başkan Mercan açıklamasında’ ’fuarı düzenleyen katkı yapan başta Valimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

Türk Ocakları Rize Şube Başkanı Turan Aslan Mercan’ın açıklaması şu şekilde,
’’Rize kitap fuarı biterken, öncelikle Rize Kitap Fuarının düzenlenme organizesi ve katkılarından dolayı başta sayın valimiz İhsan Selim Baydaş beye ve Rize Belediye Başkanımız Rahmi Metin beye teşekkürlerimizi sunarız. Katkı ve katılım gösteren bütün resmî ve özel kurum ve kuruluşları tebrik eder, inşallah hedeflediklerini elde etmişlerdir diye düşünüyorum.
Belirtmeden geçemeyeceğim, fuar alanı ve stant çeşitliliği açısından küçük bir şehir olan Rize’mizin üstünde bir organizasyon olduğunu düşünüyorum, şunu da kabul edelim ki Rizeli de yüksek ilgisiyle bunun hakkını vermiş bulunuyor. Gerek valimiz gerekse belediye başkanımız nerde ise her gün fuara gelerek standları dolaşıp ilgi göstermeleri de tebrik edilecek bir durumdur.
Türk Ocakları Rize Şubesi olarak ilk defa bir fuara iştirak etmiş olduk ve bu bizim için iyi bir tecrübe oldu. Fuara katılabilmemiz başlama tarihinden üç gün önce belli oldu, fuara ancak Genel Merkezimizden ve bir kısım üyelerimizden temin ettiğimiz kitaplar ve Türk Yurdu dergilerimizle katıldık.

Destek veren bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler ediyoruz. Standımızı gayet iyi düzenlediğimizi, uğrayanların ifadeleriyle ve özellikle gençlerin standın önünde resim çektirmek istekleriyle ve koskoca fuarda Türk Bayraklı, Atatürk posterli başka stant yok sözleriyle kendini belli ediyordu, ayrıca özellikle Türk Dünyası haritası ve Türk Ocakları flamaları da ciddi bir şekilde dikkat çekti.

Dergilerimizi Ücretsiz verdik
Türk Ocakları genel merkezimiz tarafından ayda bir düzenli olarak yayınlanan Türk Yurdu dergilerimizi öğrencilere ücretsiz vermemiz alanlar tarafından memnuniyetle karşılandı ve Türk Ocaklarına ilgiyi arttırdı. Fuar, Türk Ocaklarının tanınması ve tanıtılması açısından mükemmel sayılacak bir organizasyon oldu diyebiliriz. Sevindirici bir durum da üyemiz olmayan, hatta bir kısmını tanımadığımız insanların Türk Ocaklarına katkımız olsun diyerek özellikle dergi ve kitap satın almalarıyla gururlandık.
Açılışından son güne kadar sürekli orda bulunan Zafer Kalender’e ve görev ve sorumluluk alan bütün arkadaşlara, iştirak eden üyelerimiz ve arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

Umarız önümüzdeki yıllarda Rize Kitap Fuarı tekrar düzenlenir, Türk Ocakları olarak daha tecrübeli ve daha hazırlıklı olarak iştirak ederiz. Herkese Saygı ve sevgilerimizle’’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş