Toptan: “Rahmi Metin’ in Yaptığı Başkanlığı Ben Uyurken Yaparım”

İYİ Parti Rize Belediye Başkan Adayı Köksal Toptan anketlere göre belediyeyi kazandığını, 1 Nisan’ da mazbatayı alarak 20 yıldır AKP Hükümetinin çözemediği sorunları çözeceğini söyledi. İYİ Parti Rize Belediye Başkan..

Toptan: “Rahmi Metin’ in Yaptığı Başkanlığı Ben Uyurken Yaparım”
Son Güncelleme: Whatsapp

İYİ Parti Rize Belediye Başkan Adayı Köksal Toptan anketlere göre belediyeyi kazandığını, 1 Nisan’ da mazbatayı alarak 20 yıldır AKP Hükümetinin çözemediği sorunları çözeceğini söyledi.
İYİ Parti Rize Belediye Başkan Adayı Köksal Toptan açıklamasında, “İki aydır Rize’yi geziyorum. Rize’de herkesle görüştüm, herkese ulaştım ama ben Rize’yi bu kadar sıkıntılı olduğunu gördüm. Rize’de yaşayan vatandaşların bu kadar sıkıntılı olduğunu bu kadar da tahammül etmiyordum. Sıkıntı var olduğunu biliyordum, her kesimde sıkıntı olacağını da tahmin etmiyordum. Hâlbuki Bu arkadaşlar ne diyor biz iktidar Partisi’nin belediyesiyle Koksal Toptan gelirse size hizmet edemez. Şimdi biz bunlara soralım mı neyin hizmetini ettiniz. Şimdi açıklayacağım. Rize’de trafik sıkıntısı var mı var, iktidar partisi Niye çözmedin ya iki tane iki tane kavşak var İki tane Kavşağı dalcık yapamadılar. Neyin iktidar Sen Rize’de su sıkıntısı var mı var. 1989 yılında Doğruyol Partisi Rize Belediyesi aldığı zaman su sıkıntısını Andon projesiyle çözmüştü. Sen ne yaptın ki iktidar partisinin belediye başkanısın. Bunu övünerek söylüyorsun. Çözebildiği Merkezi yapabildin mi? Bir kadınlar plajı yaptın Onun da tuvaletini plaja akıtıyorsa kapattın onu” dedi
İYİ Parti Rize Belediye Başka Adayı Toptan, “Rize’de emekliler sıkıntılı mı sıkıntılı, işsiz gençler sıkıntılı mı sıkıntılı, üniversite mezunu gençler sıkıntılı mı, evet sıkıntılı. Sıkıntı olmayan kim var? Rize sanayisine gidiyorsun sanayi esnafı şaşkın. Geleceklerinden umutsuz, yerlerinde kalacaklar mı, yoksa taşınacaklar mı belli değil. Geçiyorsun karşıya toplantılar sitesine toplantılar sitesi diyor ki benden kati atık parası alıyor. Ne parası alıyorlar benden aklım almıyor. Burası bir memleket, nesine dokundunuz? Vallahi de billahi de bunu bu Rahmi Metin’in yaptığı belediye başkanlığını ben abi gözümü uyurken yaparım uyurken Vallahi de onu yaparım” dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş