Türkiye muhtarlar konfederasyonu Baskanı Bekir Aktürk ve yönetim Kurulundan, Rize’de Bir Dizi Ziyâret

Rize Muhtarlar Federasyonu olarak bağlı bulunduğumuz Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanımız  Bekir Aktürk ve yönetim kurulunu Türkiyemizin yeşil incisi Rize’miz de ağırladık. Rize Muhtarlar Federasyonu olarak Rize muhtarlarımızın da içinde..

Türkiye muhtarlar konfederasyonu Baskanı Bekir Aktürk ve yönetim Kurulundan, Rize’de Bir Dizi Ziyâret
Son Güncelleme: Whatsapp

Rize Muhtarlar Federasyonu olarak bağlı bulunduğumuz Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanımız  Bekir Aktürk ve yönetim kurulunu Türkiyemizin yeşil incisi Rize’miz de ağırladık.

Rize Muhtarlar Federasyonu olarak Rize muhtarlarımızın da içinde yer aldığı Rize ilimiz merkez ve köy muhtarlarımız için hazırladığımız güzel bir projenin alt yapısını oluşturmak adına bir takım ziyaretlerde bulunduk.

Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Muhtalar Derneği başkanı  Gökmen Genç ve Rize Çaykur Genel Müdürü.Yusuf Ziya Alim”i makamında ziyaret etti..

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu çatısını büyük bir STK olarak yürüttüğümüz projeleri ve Rize de yapmayı planladığımız özellikle yayla turizmini öne çıkarmak adına düzenlediğimiz proje konusunda bilgilendirmeler yaptık.

Mahalle sorunları konusunda en çok kapısını çaldığımız mülki erkan olan belediyelerimizle, Valiliğimize bağlı il özel idaremizle sadece yol, su gibi fiziksel şartlar için değil devletin belediyelerimiz bünyesinde mücadelesini verdiği Sıfır Atık, Gıda İsrafı, Su-Enerji tasarrufu konularında da belediyelerimizin verdiği görevlerde etkin rol alabilme kabiliyetlerimizi yeni projemizle geliştirerek işbirliğine hazır olduğumuzu Rize’nin en büyük özelliği olan turizm konusunda muhtarın aktif rolünü ve etkin olacağı çerçeveleri oluşturacağımız bir çalışma için yeni projemizi kendileriyle paylaştık.

Projemize tam destek vereceklerini, bilakis bu konudan çok memnun olduklarını bu bakış açısı ve çerçevenin muhtar devlet işbirliği konusunda yeni bir köprü oluşturacağını ve çözüm bekleyen sorınlar noktasında kısa sürede olumlu gelişmeler alınacağı konusunda büyük mutluluk duyduklarini ilettiler..

Türkiye muhtarlar konfederasyonu başkanı  Bekir Aktürk ve yönetim Kurulu’na Rize muhtarlar federasyonumuza verdikleri destek ve önem için çok teşekkür ediyor bugün konfederasyonumuzu federasyonumuzu ağırlayan Sayın Valimize belediye başkanımıza muhtarlar dernek başkanımıza ve Çaykur genel müdürümüze Nezaketli ev sahipleri için çok teşekkür ediyoruz..

Hep birlikte güzel bir gelecek için el ele devlet millet işbirliğiyle çalışmaya hazırız..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş