15 TEMMUZ DARBE GECESİNDE YAŞANAN GERÇEK ANLAR(unutma unutturma)!

  Derin NATO, CIA destekli FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz 2016 gecesinde Hedef; Türkiye’nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ydi! Karılarını kataloglardan Seçen Kainat papazına iman..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

Derin NATO, CIA destekli FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz 2016 gecesinde Hedef; Türkiye’nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ydi!
Karılarını kataloglardan Seçen Kainat papazına iman etmiş 1 dolarlık Vatan hainlerinin milletin vergileriyle alınan silahlarla, Devletin Milletin namusunu, şerefini kurtarmak için darbeyi durdurmak uğruna sokaklara inen bu milletin gerçek sahiplerine bomba yağdırarak, Kurşun sıkarak tankların altına ezerek 251 Vatandaşımızı Şehit edip 2500’nü yaraladılar!

Çanakkale Savaşı Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi, atalarından aldığı manevi ruhla bu Vatan haini münafık fetenyahunun askerlerine dur diyerek, Türkiye Cumhuriyeti’ni büyük bir kağostan,dağılmaktan ve hatta yok olmaktan kurtarmışlardır!!

Ancak darbe gecesinde başta Rize meydanında olduğu gibi, Türkiye’nin birçok İllerinde bu darbecilere dur diyen, bugün orta sınıf vatandaş dediğimiz, geçim sıkıntısı yaşayan işçisiyle, emeklisiyle memuruyla gerçek Vatan sevdalılarıdır..
5 Temmuz gecesi Rize meydanında, hangi siyasilerin STK Başkanlarının bürokratların, Medya temsilcilerinin ve diğer burjuva sınıfından olan kişilerin olduklarını biliyoruz..

Darbe tehlikesi atlatıldıktan sonra sabah namazı saat 05.00 dolaylarında de Rize basınından hangi iki kişinin ÇAYKUR tırına gelip kendilerini gösterdiklerini de biliyorum..( isimleri bende saklı)
Darbeden 2 gün 3 gün sonra Rize’deki birçok sahtekar kriptonun araçlarına Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı, ellerinde Türk bayraklarıyla Rize meydanında sabahladıklarını da unutmadık!!

11 Aralık 2018 günü makamında şehit edilen Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ile ilgili dava süresince, Rize’deki Fetö kriptoları ile ilgili yaptığım haberler sebebiyle Rize Cumhuriyet Savcısı ve fetö savcısına ifade veren Rize’de tek kişi olduğumu da buradan açık yüreklilikle ifade ediyorum..

Fetö terör örgütünün bütün iç yüzünü ortaya çıkaran araştırmacı-yazar Nedim Şener’in dediği gibi” Darbe gecesi, Rize’de ve Türkiye’de inlerinde olup darbenin neticesini bekleyen, sonraki günlerde ortaya çıkan kişilerin bugün hala statü ve konumlarını güçlü bir şekilde muhafaza ettiklerini üzülerek görmekteyiz.
Pişman fetö’cü yoktur, daima fırsat kollayan vatan haini Sahtekarlar vardı!
Onun için 251 şehidimizi ve 2500 Gazimizi düşünerek, asla bu vatan hainlerine prim vermemeliyiz..
Bunlara acırsak, sonra acınacak hale geliriz

Osman Köseoğlu
www.rizevizyon.com
www.aktuel53.com

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş