5 TEMMUZ SONRASI RİZE’DE FETÖ İLE MÜCADELE

Kuşkusuz 15 Temmuz gecesi, Aziz Vatanımız başta NATO destekli Emperyalist ABD, israil, finansal destek sağlayan Birleşik Arap Emirlikleri,illegal yapılar,fetö terör örgütü ve diğer unsurların topyekün bir işgal girişimiydi.. Aziz milletimiz..

Son Güncelleme: Whatsapp

Kuşkusuz 15 Temmuz gecesi, Aziz Vatanımız başta NATO destekli Emperyalist ABD, israil, finansal destek sağlayan Birleşik Arap Emirlikleri,illegal yapılar,fetö terör örgütü ve diğer unsurların topyekün bir işgal girişimiydi..
Aziz milletimiz ,abdestini alarak Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi,
Şehadete koşarak bu Haçlı ordusuna aman vermemiştir..

Kuşkusuz direnişin sembolü Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemirdir’dir..
Türk ordusunun sembolü Ömer Halisdemir, canını Vatan uğruna vereceğini bile ile bile, bir saniye düşünmeden darbeci generali orada indirerek, darbenin seyrini değiştirmiştir..
Ben bu vesileyle başta Şehit Ömer Halisdemir olmak üzere, darbe gecesi şehadete eren 253 şehidimize(Rizeden 8 şehit)
Allah’tan rahmet, 2196 gazimize’de
Şükranlarımı sunuyorum..

Fetö ,Devletin en kılcal damarlarına 40 yıldan beri sızarak, darbeden 7 yıl geçmesine rağmen hala faaliyetlerini sinsice sürdürüyor..

Fetö terör örgütü ile mücadele eden Sembol isimlerden Nedim Şener’in dediği gibi; Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yüzde 40 fetö’den temizlendiği halde, kamunun diğer birimleri henüz yeterince temizlenmedi dediğini hafife almayalım.
Şöyle ki, darbeden hemen sonra Başbakanlar şehri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın memleketi Rize’de dönemin eski Valisi N. Çakır, fetö terör özgütlüğünden yargılanıp cezaevinin yolunu boyladı!.
Dönemin Milli Eğitim Müdürü S. Yıldırım Pensilvanya’ya kaçtı!

Dönemin Emniyet Müdürü H. Yenice ihraç edildi, ancak ne hikmettir ki,bu kriptoların yakın adamlarına bir türlü ulaşılamadı!

Arada 7 yıl geçmesine rağmen, Nedim Şener’in de dediği gibi
kendilerini Kamufle etmiş
Devletin en kılcal damarlarında hala faaliyetlerini sürdürüyorlar..

Darbeden Kısa bir süre sonra,15 Temmuz gecesi Üsküdar’ın Sembol isimlerinden Üsküdar ilçe emniyet amiri Altuğ Verdi, Rize Emniyet Müdürlüğü’ne başbakanlar şehrine
tayin oluyor..

İyi bir Devlet terbiyesi almış ,2-3 dil bilen gelecekte Muhtemelen Devletin en üst kademelerinde görev alması beklenen, Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, yukarıda bahsettiğimiz, Devletin kılcal damarlarına sızan bir Kripto tarafından, 11 Aralık 2018 günü makamında Cumhuriyet tarihinde ilk kez yaşanan vahim bir Hadise ile
Şehit edildi..
Bu olay hafife alınacak bir olay değil,

Çünkü, Çengelköy davasında hüküm giyen fetö’cü hainlerin mahkeme heyetine; Siz bize ceza veremezsiniz, verdiğiniz cezalar bize viz gelir, ancak biz bizi engellemeye kalkanlara gereken cevabı veririz, cezalandırırız diye haykırılıktan bir gün sonra, Çengelköy bölgesinde darbeci fetö’cülere silahıyla karşı koyarak kahramanca çarpışan ve fetö’cüleri engellemeye kalkan Rize Emniyet Müdürü ALTUĞ VERDİ ,11 Aralık günü makamında şehit edilmişti..

Çengelköy davası Kararın’dan bir gün sonra yapılması manidar değilmi?
Altuğ Verdi, daha önce birçok kez haberlerimize konu olan ve bundan dolayı dönemin Cumhuriyet Başsavcısı ve fetö savcısına ifade verdiğimiz hadisenin aynısını,
Şehit Altuğ davasının bitiminde, Rize Adliyesi önünde ,AK Parti eski milletvekili MKYK üyesi Metin Külünk; yerel ve ulusa basına;Altuğ Verdi’nin Rize de muhtemelen büyük bir operasyon öncesi Şehit edildiğini basa basa söylemişti!

Ancak aradan 4 yıl geçmesine rağmen,kayda değer bir gelişme yaşanmadı..
Şehit müdürümüzün eşi Leyla Hanım, Babası Emekli Emniyet Müdürü Ertuğrul Verdi’nin ve bütün yakın dostlarının düşündüğü gibi, bunun bir tayin cinayeti olmadığına yürekten inanıyoruz.

15Temmuz darbe gecesi, Rize 15 Temmuz meydanında binlerce İnsanın olduğu gecede,
ortalıklarda gözükmeyen,iki üç gün sonra ortaya bayraklarla çıkan sahtekarları da unutmadık!

Rize’de olduğu gibi,Türkiye’nin her yerinde 15 Temmuz
Kahramanları kurşunlara hedef olanlar, Kaderleriyle baş başa bırakılırken, her tarafı rantçı baronlar ele geçirdi!

 

Hele hele,15 Temmuz darbe sabahı, saat 05.00’te sabah namazı okunurken, gece boyu ortalıklarda gözükmeyen, ancak darbenin seyri değişince,ÇAYKUR Tırına gelen 2 yerel gazeteci’yi unutmam mümkün mu?

Kısaca, o karanlık gecede Vatan Bayrak uğruna şehadete Koşan, bir çoğu işçi,emekli dar gelirli ya da işi olmayan milyonlarca insan,bugün unutulup kaderleriyle baş başa bırakılmıştır..
Başta siyaset olmak üzere ,Medya,Ekonomi her alanda, 15 Temmuz gecesi sahnede olmayanlar,bugün Türkiye’de her taraf yine onların kontrolündedir..

15 TEMMUZ 2023
Osman Köseoğlu
www.aktuel53.com

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş