AK PARTİ ÇEKMEKÖY’ÜN YOL HARİTASI

  Ziya Gündüz Türkiye kritik bir seçimin eşiğine geldi. 14 Mayıs tam bir yol ayırımıdır. Bir yol bizi; bağımsız, güçlü, yerli ve mili teknolojide zirve olan bir Türkiye’ye götürürken, diğer..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

Ziya Gündüz
Türkiye kritik bir seçimin eşiğine geldi. 14 Mayıs tam bir yol ayırımıdır. Bir yol bizi; bağımsız, güçlü, yerli ve mili teknolojide zirve olan bir Türkiye’ye götürürken, diğer yol ise bizi; batının güdümünde, eskiyi tekrar eden, terör örgütlerinin söz sahibi olduğu bir Türkiye’ye götürecek. Bu yol ayırımında ki doğru kararı, elbette ki aziz Türk Milleti verecektir.
Seçimler ilçeden, şehire, şehirden Hükümet olmaya giden bir yoldur. Yani bir partinin İlçe Başkanları ve yönetimi ne kadar etkili çalışırsa, o parti Türkiye genelinde aynı şekilde etkili olur. İşte Av. Akın İlhan, 2021 tarihinde buyana AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde sürüden bir siyasetçidir. Göreve geldiğinde itibaren sanki yarın seçim olacakmış gibi ekibiyle birlikte seçim bilinci ile hareket etmektedir.
İlçeye gelen yeni aileleri, hastaları, yardıma muhtaçları, gençleri, yaşlıları, esnafları, okulları, vs. daima ziyaret etmektirler. Ayrıca unutulmuş olan komşuluk bilincini geliştirerek ve hatırlatarak buradan birlik beraberliğe bir köprü kuruyorlar. Çekmeköy’ün caddelerini, sokaklarını sürekli gezerek vatandaşlarla hasbihâl edip dertlerini dinleyip çözüm üretme gayreti içerisindeler. Siyaset demek, çözüm üretmek demektir. Siyaset demek, hakikatin önündeki barikatları kaldırmak demektir.
Av. Akın İlhan, Ak Parti Çekmeköy ilçe başkanlığına gelen vatandaşların sorunlarını da dinleyip onlarla ilgili yapılması gereken yol haritasını çizip sorunları giderme gayretindedir. Siyasette en önemli şey istişare yapmaktır. İstişareye açık olmak, gideğeniz yolu kısaltır. Vatandaşlarının derdine derman olmak, siyasetin olmazsa olmazıdır.
Ak Parti Çekmeköy, sahada oldukça aktif çalışmaktadır. Bunu sadece son bir iki ay için söylemiyorum. Genel anlamanda bu böyledir. Hemen hemen telefon ile bütün üyelerine ulaşmışlardır. Ak Parti’den uzaklaşmış olanları, tekrar partiye çekerek çalışmaların içerisinde aktif olmalarını sağlamışlardır. Siyaset küçük dokunuşlarla, büyük iş yapma sanatıdır.
Av. Akın İlhan ve Ak Parti Üyeleri, Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Hasan Turan ve Ebru Saraçoğlu birlikte seçim projelerini, Türkiye Yüzyılını kapı kapı dolaşarak anlatıyorlar. Bu seçimde insanların yüreklerine dokunanlar ve insanların yüreklerinde devrim yapanlar seçimi kazanırlar. İşte Ak Parti Çekmeköy Av. Akın İlhan yönetiminde bunu yapmamanın gayreti içerisindedir. Seçim kazanmak, insanların gönüllerini kazanmaktan geçer. Siyaset, mutlu toplum inşa etme becerisidir.
Ak Parti Çekmeköy diyor ki; biz vatandaşlarımızı kurtlar sofrasına terk etmeyeceğiz.
Ak parti demek güven demektir. Ak parti demek Türkiye’nin Yeni Yüzyılı demektir. Ak parti demek, kalkınma demektir. Ak parti demek, gelecek demektir.
Saha çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Ak Parti Çekmeköy yönetimi, bu istikrarlı çalışmalarının sonucu 14 Mayıs zaferi olacağını haykırıyor.
Sevgi ve dua ile.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş