BERAAT’ımızın Manifestosu!

Bismillahirrahmanirrahıım Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı..

Son Güncelleme: Whatsapp

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mü’min kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Kur’an ayı, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi Mübarek Şaban-ı Şerif ayına kavuştuk elhamdulillah. Beraat Gecesi arefesindeyiz. Önemine binaen geçtiğimiz yıl kaleme aldığımız yazımızı ilginize arz ediyoruz…

Kadın ve Erkek Haklarını da, Hayvan ve doğa haklarını da Avrupa değil, sadece Yaratıcımız Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah belirler! Ve gönderdiği tek Din İslam ile tüm haklar belirlenmiş ve koruma altına alınmıştır! “Tek dişi kalmış Canavar”ların tuzak Sözleşmelerine ihtiyacımız yoktur!” inancıyla Kostantıniyye Sözleşmesinin hizmetkârlığından ve köleliğinden bizi beraat ettiren Allahımıza hamd olsun. Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Din ve Vatan muhafızı Şehidlerimize, Gazilerimize ve Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara salat ve selam olsun!

17 Mart Perşembe Akşamı Dünya ve Ahiret Beratımızı yeniden muhakeme ve muhasebesini yaparak Berat Gecemizi idrak edeceğiz İnşAllah! Kabirdeki ölüleri değil, ölmüş kalblerimizi, yuvalarımızı ve tüm sosyal hayatımızı diriltmek için Allahımızın, Eşsiz Önderimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize tüm insanlığa duyurması için gönderdiği Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’i okumak, anlamak sevmek, inanmak, yaşamak ve yaymak Allah’a Kulluk Beratıdır! Nefsimizin ve Şeytanların kurduğu tuzaklardan Beraat etmek (kurtulmak) istiyorsak bunun tek manifestosu (bildirisi-ilanı) İslam ile Berattır! Aile Yuvalarının yıkılması tehlikesinden beraat etmek istiyorsak bunun tek manifestosu İslam ile Berattır!

Allahımızın en büyük emanetlerinden; nefislerimizi ve nesillerimizi Korona Virüsünden de tehlikeli bonzai, esrar, kumar, fuhuş ve Faiz tehlikelerinden beraat etmek istiyorsak bunun tek manifestosu İslam ile Berattır! Tüm dünyanın, bilhassa Beşli Eşkıya, Emperyalist Ülkelerin gözlerini diktiği ülkemizi ve yıkmak istedikleri devletimizi dâhili ve harici tehlikelerinden beraat etmek istiyorsak bunun tek manifestosu İslam ile Berattır!

Tüm yeryüzü müslümanları olarak Zalim Yezidi İdarecilerden, aldatan Tüccarlardan, Hakk’ı gizleyen Bel’am Âlimlerden, sömürgeci Faiz Tefecileri Teröristlerden, Mallara ve Canlara kıyan eşkıyalardan ve Kadın Pazarlayıcısı Fuhuş Çetelerinden beraat etmek istiyorsak bunun tek manifestosu İslam ile Beraattır!

Çekilmez dertlerden, hayat darlığından, kalb ve ruh huzursuzluğundan, elleri yakan piyasa pahalılığından, işsizlik ve geçimsizlik bunalımından, sevgisizlikten, saygısızlık, merhametsizlik ve dolandırıcılık ahlaksızlığından beraat etmek istiyorsak bunun tek manifestosu İslam ile Berattır!

Hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle hicret edeceğimiz kabir evimizden tekrar dirilip toplanacağımız ahiret yurdumuzda, Hakimi de Şahidi de de Allahımızın olacağı o büyük mahkemeden beraat etmek istiyorsak bunun tek manifestosu İslam ile Berattır!

Dünya ve Ahiretin felaketlerinden İslam ile Beratımızın yolu da İslam dışı tüm Şeytani Şirk izmlerinden düzenlerinden ve düzenbazlardan Berat etmektir!

Allah (c.c) hepimize sadece kendisine Kulluk ve Resulü Hz. Muhammed (s.a) Efendimize Ümmet olma Beratı lütfeylesin! İmanla, Namazla, Oruçla, İnfakla, İhsanla, İhlasla, İlmi, Siyasi ve Ticari Cihad’la Dua ve nasihatle Beraat eden kullarından eylesin! Amiin…

Ayrıca, ‘’Hakkıdır Hakka Tapan Milletimin İstiklal’’ dizeleriyle aziz milletimizin İstiklal ve Beratinin Hakk’a dayandığının ve Hakk’a ittibada olduğunu dile getiren merhum ve mağfur İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u, 571 heceyle ve 1453 harfle yazdığı İstiklal Marşı’mızın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 12 Mart 1921 tarihli oturumunda kabulünün 101. yılında rahmetle anıyorum. Mekanı sevenleriyle birlikte cennet olsun!

Nefsimizde, Ailemizde ve Ülkemizde “İslam Sözleşmesi”nin uygulanması, Mescid-i Aksa’mızın işgalden ve Siyonist İsrail’in zulmünden Berat etmesi ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız ve İslam ile Berat Gecemiz kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla…

Şevki Yılmaz

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş