COVIT 19 BİZLERE ÖĞRETİYOR …….

  1- URETEN ( TARLADA – SANAYİDE – FABRIKALARDA KI ÇALISAN)   İNSANLARIN ÇOK DEĞERLİ OLDUKLARINI ÖĞRETİYOR. 2- BELEDIYE – HASTANELER GIBI YERLERDE ÇALIŞAN            ..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

1- URETEN ( TARLADA – SANAYİDE – FABRIKALARDA KI ÇALISAN)   İNSANLARIN ÇOK DEĞERLİ OLDUKLARINI ÖĞRETİYOR.
2- BELEDIYE – HASTANELER GIBI YERLERDE ÇALIŞAN             ” TEMIZĹIK TE Kİ INSANLARIN NE KADAR  ÖNEMLİ  ve DEĞERLİ İNSANLAR  OLDUKLARINI   ve  YAPTIKLARI İŞİN NE KADAR ONEMLI OLDUKLARINI ÖĞRETİYOR..
3- ÜRETİLEN MALZEMELERİ TAŞIYAN – ULAŞTIRAN EMEKÇILERIN NE KADAR ÖNEMLİ BIR İŞ YAPTIKLARINI ÖGRETİYOR.
4- MARKETTE ÇALIŞAN  RAFLARA  İHTİYACIMIZ OLAN ÜRÜNLERIN  KONULMASI İÇİN  UĞRAŞAN RAF ELEMANLARI VE KASIYERLERIN ÖNEMİNİ
5 – BAKKALDA – MANAVDA – FIRINDA ÇALIŞAN  EMEK VERENLERIN  KADAR ÖNEMLİ OLDUKLARINI OĞRETIYOR..
6- SADECE DOKTORLAR DEĞİL; TÜM SAĞLIK ÇALISANLARI  VE SAYAMADIĞIMIZ  ” BU ÜLKENIN GERÇEK SAHİPLERI ” NIN  NE DENLİ ÖNEMLİ  IŞ YAPTIKLARINI ÖĞRETTIYOR.
…..BU LİSTEYI; ÜRETENDEN BAŞLAYIP  ÜRETIME SEBEP OLANA ; TAMIR EDENDEN, TASARLAYAN MÜHENDISINDEN  MIMARLARA KADAR ÜZATABILİRIZ…
… …CORONA 19   TOPLUMA KİMLERIN ÇOK ÇOK  ÖNEMLİ  OLARAK YUTTURULMUŞ OLDUKLARINI DA GÖSTERDİ( ÖĞRETTİ – ÖĞRETECEK):
1- TOPÇULAR
2- POPÇULAR
3- SİYASETÇİLER

4- HALKTAN YANA GÖRUNUPTE ZALIMDEN YANA OLAN GAZETECİLERIN – MEDYACILARIN  ( İSTİSNALAR HARİÇ )  ÖNEMSİZ OLDUKLARINI                              5- BİLGİ SAHIBİ OLMAYAN ; İSIMLERININ ÖNLERİNE               ” DEĞİSİK ÜNVANLAR  ve DOÇ – PROF  ”   YAZAN TÜM BRANŞLARDAKIİ   ( İSTİSNALAR HARİÇ )   ” BİLGİ  ve  BİLİM DEN UZAK OLAN FİLM ADAMLARININ”  BIZLERE ÖNEMLİ DIYE YUTTURULUKLARINI.                         …BU GRUBLARDAKI INSANLARIN; TARLASINDA ÜRETEN ÇİFTÇIDEN VEYA BELEDIYEDE TEMIZLIK GÖREVLİSİNDEN – HASTANEDEKI TEMİZLIK GÖREVLİSİNDEN VEYA HEMŞIRELERDEN- MARKETTEKI RAF ELEMANINDAN; KASIYERDEN, MARKETE MALI ULAŞTIRMAK İÇIN GAYRET EDEN NAKLİYE  ÇALIŞANLARINDAN ASLA  ve ASLA  ÖNEMLI OLMADIKLARINI GÖSTERDI  ve GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR BIZLERE ( TA Kİ TOPLUMLAR  ANLAYINCAYA KADAR DA DEVAM EDECEK BENCE )                                          ………ANLAYANA KADAR  DA DEVAM EDECEK BENCE

….NE ZAMAN BİZ BU KONULARI  VE BU KONULARA BAĞLANTILI KONULARI ANLAYIP ÖNEMSERSEK ” COVIT 19 ”  HASTALIĞI ÜLKEMIZİ  ve  DÜNYA YI TERK EDECEK DIYE DÜŞÜNÜYORUM.

….ALİ KASAP…..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş