DEVLETTEN YANA MISIN YOKSA ONLARDAN MI?

Türkiye adı konulmamış Büyük bir ihanet savaşının içerisinde ,Düşman cephede olsa gidip imha edersin, Ülkemiz yıllardan beri Emperyalist ülkeler dediğimiz haçlılar tarafından işgal edilmek istenmektedir.1.Dünya savaşında Cephede başaramadıklarını farkı modellerle..

Son Güncelleme: Whatsapp
Türkiye adı konulmamış Büyük bir ihanet savaşının içerisinde ,Düşman cephede olsa gidip imha edersin, Ülkemiz yıllardan beri Emperyalist ülkeler dediğimiz haçlılar tarafından işgal edilmek istenmektedir.1.Dünya savaşında Cephede başaramadıklarını farkı modellerle bize empoze etmeye kalktılar ve bir çok kez de başarılı oldular,
Siz hiç düşündünüz mü Gelişmiş sanayi ülkelerinde niye terör belası yok,
80 Yıllarda Asala Ermeni terör örgütünü başımıza bela eden Avrupa,,CİA ,MOSSAD, 1983 Yılından itibaren ve 30 yıldan beri devam eden bu pkk belasını başımıza bela ederek ülkemizi belki de Dünyanın En süper gücü olmasını engellediler.
Terör belasına dikkat çekip, şifrelerini veren bir çok değerli insan suikast sonu öldürüldü, Uğur Mumcu,Eşref Bitlis,Adnan kahveci vs örnekleri çok. Türkiye resmen bir savaşın içerisindedir, herkes yerini adresini açıkça belli etmelidir, Şimdi Hedef Devlet Başkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’dır !
Ya gidip hdp,pkk,Marjınal sol örgütler ve fetullah terör örgütü safında yer alacaksın, yada, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bayrağının yanında olacaksın!
Buradan yetkililere açıkça duyuruyorum devlet daireleri paralel terör örgütü yandaşlarıyla Dolu, Her ayın 15’de 3 ile 5 bin lira arasında maaş Alacalar ve ve Sahte peygamberlerine itaat için devletimizin temellerine dinamit koyacaklar.
Bu hainler, Yanında çalışan gerçek Ak Partililere bile zulüm ediyor başarılı insanları her türlü zorluklara maruz bırakıyorlar.
Büyük Devlet adamı merhum Rahmetli Erbakan Hoca yıllardan beri boşuna demedi HAK VE BATIL ! Ya devletimizin Bayrağımızın Milletimizin yanında yer alacaksın, yada şer güçler dediğimiz ,İsrail, şeytan ABD,Emperyalist ülkeler,ve içimizdeki satılmış baronlardan yana olacaksın
Osman Köseoğlu
8 Aralık 2015

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş