Haykırmak İstediklerim -2-

Kemal Kılıçdaroğlu: Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında ‘’ittifak kabul ederse onur duyarım’’ dediği haberini okuduğum vakit; Kılıçdaroğlu’nun karşısına geçip: ‘’Doymadın mı yenilgilere, girdiğin her seçimi kaybettin. Otur oturduğun yerde’’ diye..

Son Güncelleme: Whatsapp

Kemal Kılıçdaroğlu:

Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında ‘’ittifak kabul ederse onur duyarım’’ dediği haberini okuduğum vakit; Kılıçdaroğlu’nun karşısına geçip: ‘’Doymadın mı yenilgilere, girdiğin her seçimi kaybettin. Otur oturduğun yerde’’ diye haykırmak istiyorum!

Faizsiz Ekonomi:

Merhum Erbakan Hoca’nın, yıllarca ‘’faizsiz ekonomi’’ diye diye dilinde tüy bitmişti. Hatta, bu yüzden koltuğundan olmuştu. Ancak, sözde öğrencileri bu fikri hiç umursamamışlar. Dönemlerine göre ayda 15 milyar dolar, son zamanlarda ise ayda 30 milyar dolar borç faizi ödüyorlardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bunu bugün anlaması da tuhaf değil mi? Olsun bugün de olsa anlaması iyi. ‘’Umarım geç kalmamışızdır’’ diye haykırmak istiyorum!

Fatma Şahin:

Habertürk’ün ekran yüzlerinden olan Ciner Medya Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile söyleşisi sırasında, ses sorununu çözmeye çalışan İHA Muhabiri A.D’ye tokat attı. Olay anına dair paylaşılan videoda, Fatma Şahin’in yaşananlara sessiz kalması da ayrı bir üzücü durum oluşturdu.

Fatma Şahin’e yakışan, olaya müdahale edip Muharrem Sarıkaya’ya haddini bildirmesiydi. Ama, sanırım kendisine sessiz kalmayı yakıştırmış.

Ciner Medya Grubu’na yakışanda, bu haddini bilmez sözde gazeteciye kapıyı göstermek olacaktır. Muharrem Sarıkaya İHA Muhabirinden özür diledi, bitti mi yapılan davranışın ayıbı. Muharrem Sarıkaya’nın karşısına geçip: ‘’İHA Muhabiri A.D’nin incinen gururu ne olacak’’ diye haykırmak istiyorum!

Lozan 2023’te Bitmeyecek:

Herkesin ağzında bir söz 2023’te Lozan Barış Antlaşması bitecek; yeraltı kaynaklarımızı çıkarabileceğiz diye. Peki, o vakit soruyorum kömür, petrol ve bor yeraltı kaynağı değil mi? Bu madenleri nasıl çıkarabiliyoruz?

Kıymetli okurlarım, Lozan süreli bir anlaşma değil bu yüzden bitiş tarihi diye bir şey olamaz. Lozan’ın 143 maddesinin hiç birinde şu tarihte bitecektir diye yazmıyor.

Kalın sağlıcakla

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş