NEDEN, YENÎDEN MÎLLİ GÖRÜŞ, YENİDEN REFAH !…

Millî Görüş, Necmettin Erbakan tarafından kurulan, 1969 yılında “Bağımsızlar Hareketi” ile başlayan ve ilk olarak Millî Nizam Partisi ile partileşerek, günümüze kadar gelen İslamcı ideoloji ve siyasi bir akımdır! Millî..

Son Güncelleme: Whatsapp

Millî Görüş, Necmettin Erbakan tarafından kurulan, 1969 yılında “Bağımsızlar Hareketi” ile başlayan ve ilk olarak Millî Nizam Partisi ile partileşerek, günümüze kadar gelen İslamcı ideoloji ve siyasi bir akımdır!
Millî Görüş, Türkiye’nin kendi insani ve ekonomik gücü ile kalkınabileceğini, öz değerlerini koruyarak ve arkasına tarihinin verdiği kuvveti alarak daha hızlı adımlarla yürüyebileceğini savunur.

Özellikle Türk ekonomisinin IMF prangası altında olduğu, Türk halkının, ekonomik ve iktisadi anlamda yerlerde süründüğü bir buhranlı dönemde, REFAH-YOL, 54.hükümet(ERBAKAN) döneminde kısa bir süre hükümette kalmasına rağmen,
Ekonomik ve iktisadi anlamda Türk halkı, Cumhuriyet tarihinin en bolluk ve bereketi dönemini yaşamıştır..
Rantiyeci hortumcuların suyu kesilerek, kurulan havuz sistemi sayesinde, Cumhuriyet tarihinde ilk kez denk bütçe yapılarak, burada toplanan kaynaklarla, EŞEL MOBİL sistemiyle, işçi, çiftçi ,emekli, memur ve dar gelirliye 100’de yüzün üzerine zam yapılarak, Cumhuriyet tarihinin en bereketli ve huzuru dönemi yaşanmıştır..
(Bugün hala bunun özlemi duyulmaktadır).

Eğer cuntacı darbecilerin ,28 Şubat pos modern darbesi olmasaydı, bugün Türkiye ekonomik anlamda Dünya’nın en büyük 5 ekonomisinden biri haline gelecekti..
Kimse “Öküzün altında buzağı aramasın”!
Kapitalist rant faiz sisteminde bir ülke kalkınamaz!
Bu sistemde, zengin daha zengin, fakir daha fakir, sömürü rant düzeni, kim iktidara gelirse gelsin devam edecektir!

Ondan dolayı Türk halkı, yeniden milli görüş ruhunu ve felsefesini arzu etmektedir..
Hayatında bir kez dahi olsa milli görüş felsefesine Erbakan’a oyu nasip olmamış kişilerin, davası ve felsefesi olmadı, bundan sonra da olmayacaktır!.
Onların tek derdi rant ve sömürü düzenidir!
Muhafazakar kanatta milli görüş davasından başka
bugüne kadar bir dava gelmedi, bundan sonra da gelmeyecektir!
Yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin, Rize‘mize, ülkemize huzur barış ve esenlikler getirmesini diliyorum.

Osman Köseoğlu
13 Mayıs 2023

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş