SAHTE GÖZYAŞLARINIZA İNANDIRAMAZSINIZ

  Bu hafta 16 Kasım 2021 Salı günü akşam saatlerinde üzücü bir haber ile siyasetçi, şair, yazar ve fikir adamı Sezai Karakoç’un ahirete irtihal’ini öğrendim. Merhuma Allah’tan Rahmet sevenlerine baş..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

Bu hafta 16 Kasım 2021 Salı günü akşam saatlerinde üzücü bir haber ile siyasetçi, şair, yazar ve fikir adamı Sezai Karakoç’un ahirete irtihal’ini öğrendim. Merhuma Allah’tan Rahmet sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

Yazıma Merhumun şu sözü ile başlamak istiyorum.

“Tek çare ve çözüm, İslâm Dünyasının, uyanıp Batı’nın NATO’su gibi bir askeri güç ve AB gibi bir siyasi güç oluşturmasıdır.”

Merhum Sezai Karakoç

Bu necip millet artık sizin timsah gözyaşlarınıza kanmaz.

Biri çıkıp biz hdpkk ile asla dirsek temas halinde olmayacağız der.

Fakat kapalı kapılar arkasında her türlü seçim çalışmasının görüşmeleri yapılır…

Nerden mi biliyoruz, seçimlerin sonrasında hdpkk’lılar çıktı yaptıkları ittifakları afişe etti bizi yok sayamazsınız dedi…

Boş yere sağa sola çamur atmayın. Kuzu postuna bürünmenize de hiç gerek yok. Artık sizlerin nasıl bir siyasi yol haritanız var biliniyor.

Biri çıkar bir helalleşme türküsü söylemeye başladı. Hayırdır günah mı çıkartıyorsunuz?

Nerden çıktı dersiniz bunlar? Nerden mi üst akıllar devreye girdi…

2023 seçimleri için düğmeye basıldı. Her gittikleri yerde tepki almaları muhalefet partilerini sokağa çıkamaz hale getirdi…

Biri, daha kendi partisi içinde demokrasi olmayan kaset kumpasıyla makama gelenlerin yeri oldu.

Diğerinin şakülünün ipi kopmuş duvar gibi eğri büğrü Milletin bacısına sövüyor…

Sorarım sizlere kendine devası olamayan millete ne deva dağıtacak? Kendi geleceği kaygılar İle dolu olan ülkeye ne gelecek dağıtacak?

Malum Milli görüş Rahmetli Erbakan hocadan sonra darmadağın oldu bin parçaya bölündü, içi boşaldı buda yetmez gibi istikâmetleri de bozuldu…

Bizim ülkemizde babadan oğula siyaset yürümedi yürümez de birilerinin sosyal medyada mücahit diye bağırdıklarına bakmayım yok Fatih’in yaşındasın vs… Onlarda çok ses çıkartan boş teneke cinsinden…

Siz muhalefeti sadece içerden bir şeyler yaptığına bakmayın bu kadar yalan ve algı projesini yönetecek ekibin sponsoru dış kaynaklar…

Arkada dönen dolapları görebilmek için büyük resme bakın ancak o vakit görebilirsiniz.

Mâ’mâfih sizin bugüne kadar yaptığınız siyaseti milletin unuttuğunu mu sandınız da sahte gözyaşlarıyla kandırmaya çalışıyorsunuz…

Daha henüz kendi parti içindeki cinsel istismar taciz tecavüzü çözemeyenler ne helalliği ister sen önce git kaset kumpası yaptığınız Deniz Baykal ile helalleş cinsel istismara uğrayan partililerinle helalleş…

Karşına rakip çıkanları partiden disipline sevk ettirip attırdıklarınla helalleş… Anlayacağınız daha kendi içinizden bize sıra gelmez…

Bizdeki hesabın daha büyük hemen olmaz o iş.

Bakın oyun yine 2023 seçimlerine büyük geliyor durmuyorlar deniyorlar…

Dünya maddi manevi bir buhran geçiriyor ülke olarak bizde bu buhrandan özellikle maddi noktada payımıza düşeni alıyoruz…

Her türlü yıkma işini denediler darbe yaptılar olmadı.

Mezhepçilik yapmak istediler alevi-sünni olmadı…

Irkçılığı denediler Türk- Kürt olmadı…

Siyasi algı ve yalanlarla dışardan ve içerden çalışmalarla bazı büyük şehirleri aldılar.

Lâkin onlarda ortada Büyük şehirlerdeki belediyeler çalışmaları sıfır denilecek kadar az millet mağdur çıkın sokağa gidin otobüs duraklarına dinleyin serzenişleri.

Şu algıyı yerleştirmeye çalışıyorlar iktidarın bu sefer işi zor emin olun sahada millet öyle demiyor şahsım adına çok defa AK Parti teşkilatlarının kapı kapı gezdiklerinde bizzat bulundum vatandaşları dinledim, işin aslı algıcı batı uşaklarının dedikleri gibi değil.

Muhalefet kanadı korktukları için bu algıyı yaymaya çalışıyorlar.

Hani koskoca yalanlarla algılar oluşturup yalan vaatler yapmışlardı ya şimdi bir sorun seçimlerdeki vaatlerinizin hangisini yerine getirdiniz?

Malum Amerika seçimlerinde joe Bıden dememiş miydi Erdoğan’ı yıkmak için muhalefeti desteklememiz lazım destek nasıl olunur maddi ve manevi her türlü olabilir değil mi?

Geçenlerde CHP den ayrılıp parti kuran Sarıgül Muhalefeti hedef alarak ortaya bir tutam ateş attı. “Nereden fonlandınız?” diye sordu ama muhataplardan henüz bir cevap gelmedi. Siz açıklayın yoksa ben çıkar açıklarım demişti, ne olacak bekleyip görelim.

Amerika’nın Türkiye’deki muhalefet partilerinden hangilerini fonluyor onu umarım çıkıp birileri açıklar sözü ortaya atmayla olmaz. Belki de birçoğunu milletimizin feraseti görür ve bilir.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim öyle parti kurmak genel merkez ve teşkilatlar ufak paralarla da dönmüyor finansörünüz iyi olmalı… Bolca yeşil dolar basmalı.

Bakın şu anda ciddi ekonomiyle oynuyorlar Dünya’nın her tarafında çöken çökecek kalanlarla masaya oturup yeniden çizilecek haritalar.

2023 seçimlerinde Türkiye’den Cumhur ittifakı galip çıkarsa işte o vakit masada bizde var olacağız.

Aksi takdirde; sözüm ona biz gelirsek her şey düzelir her şey güzel olacak diyenler var ya yine 50 sene dışarının boyunduruğuna girip ne derlerse onları yapacaklar.

Bizi masaya bardak taşıyan hizmetçiden öteye geçirmeyecekler…

Yapılan tüm projeler iptal olacak siz üretmeyin deyip bizi kendilerine köle yapacaklar.

Ama şunu bilmiyorlar ki, o dönem kapandı! O eski çamlar bardak oldu…

Ne yaparsanız yapın artık ok yaydan çıktı hedef 2023 kazanan biz yani TÜRKİYE olacak…

Mazlumlara zulmedenlerin fikirlerini darmadağın etmeye and içtik. Vesselâm…

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş